28.7.11

זו לא אני, זו היא

המסיבה של רויטל היא האות לסיומו של המשתה שנמשך כל השבוע והוציא ממני כמה עבודות לא ברורות, כמו להכין אריזת מתנה שאין בה מתנה... לרגל המסיבה אתגרה רויטל את המשתתפים בהגרלת סדנת נגרות פרטית בעסק החדש שלה, בעיקר מנגרת, עם משימה מעניינת: ליצור תוך 5 דקות משהו בשניים-שלושה צבעים שבדרך כלל לא מתחברים לנו, ולא להיעזר במספריים או בדבק. בקיצור, לעשות תאונה מכוונת...
הנה "תאונת הדרכים" שלי:

הצבעים השולטים, כמו שאתם רואים, הם אדום וירוק. אני יודעת שבחג המולד זה שילוב מאוד טבעי - לי זה נראה רעש בעיניים; שני צבעים מנוגדים ודומיננטיים מאוד. אבל רויטל ביקשה, לא?
כדי לא לגזור השתמשתי בשקית "השאריות הממש קטנות" שלי (כן, יש גם כזו. מי שממש יתעמק יגלה בבלוג יצירות שבהן נעשה שימוש בכל הניירות האלה), וכתחליף לדבק השתמשתי בשדכן. לשמחתי יש לי סיכות צבעוניות, ככה שגם הן אדומות ומשרתות את המטרה הראשונית. וכדי שבכל זאת זה לא יהיה לגמרי מנותק ממציאות הסקראפבוקינג שלי הוספתי מדבקה מוכנה עם ברכה והחתמתי מסביב בדיו אדום.
מה אני אגיד לכם, כבר היו לי דברים שהייתי גאה בהם יותר... מצד שני - זה מאוד משעשע לעבוד ככה, אז אני שמחה.
ולרויטל, שכל האירוע הזה נועד לחגוג שנה לבלוג שלה, שינוי שמו והכרזה על העסק החדש: שיהיה לך רק טוב, יקירתי, שהעסק יעלה ויפרח, ושהיצירתיות שהפגנת במשימות שהיטלת עלינו לא תפוג לעולם!

5 תגובות:

 1. קראתי את הפוסט שלך ולא הפסקתי לצחוק. את ממש מצחיקה, אני לא מאמינה שיצרת מזה כרטיס... חחח...
  זאת התאונה הכי משעשעת ומקורית שאני מכירה :-)

  השבמחק
 2. אנונימי29.7.11

  זה פשוט גדול. גם מזבל'ה את יוצרת יופי של תאונה...
  והכי משמח אותי....שגם לך יש שקית של שאריות "ממש קטנות"!!!
  אני לא המשוגעת היחידה!!
  ליאור

  השבמחק
 3. תאונה נהדרת!
  כמה צבע ושמחה!
  אהבתי... :)

  השבמחק
 4. צבעוני ושמח מאוד...

  השבמחק
 5. תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

  השבמחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!