21.2.12

עיניים שלי

הפעם לא מדובר בעבודות שלי (כמה חבל... אבל זה בהחלט משהו לשאוף אליו) אלא בתערוכה קבוצתית, שנערכת בגלריה נירהל'ה בבית לחם הגלילית, ושממש שווה בשבילה להתגבר על הקור ולצאת לראות אותה.
"מעלים עיניים" היא תערוכת סריגה - אבל רוב היצירות בה אינן בהכרח מהסוג שסבתא הייתה סורגת... נכון, יש כאן כמה פריטי לבוש (יפהפיים!), אבל רובן המכריע של העבודות הרבה פחות שגרתי - מראות ממוסגרות, הדומים, תכשיטים ועוד - וחומרי הגלם מפתיעים לא פחות - עור, חוטי מתכת וגומי הם רק כמה מהם.
האמנים המציגים כאן משתמשים בטכניקות טקסטיל מסורתיות ליצירת משהו חדשני, מפתיע, בעל אמירה, כזה שסבתא אולי חשבה עליו או אפילו יצרה אותו, אבל היא בטח לא חלמה שהוא יוצג בתערוכת אמנות. הנה עוד כמה דוגמאות (ואני מתנצלת מראש שלא ציינתי מי יצר כל אחת מהעבודות. מרוב התלהבות - שכחתי לכתוב...):
התערוכה מוצגת, כאמור, בגלריה נירהל'ה (טל' 04-9931594) ותינעל ב-3.3.12. לצדה, כמו תמיד מוצגות עבודות חימר ופריטים נוספים, שחלקם אף מוצעים למכירה.
עדכון: ב-7.3.12 תיערך בגלריה סדנה לסריגת מסגרת מראה. הסדנא תימשך 3 שעות ומחירה - כולל כל החומרים וכן קפה ועוגה - 250 ש"ח. בסיומה, מבטיחה נירהל'ה, יוצאים עם מוצר מוגמר. עוד פרטים בטלפון הנ"ל.
עדכון 2: נותרו שני מקומות והמחיר ירד ל-150 ש"ח בלבד. המעוניינות מוזמנות לפנות לנירהל'ה.

4 תגובות:

 1. פילפילון2221.2.12

  תודה על ההמלצה.

  השבמחק
 2. ואת מצלמת מדהים!!! תודה על ההמלצה, עכשיו נשאר לי רק למצוא את הזמן גם לזה {אם יימצא בכלל}
  ואיזה כיף שנפגשות מחר!!!
  שולי

  השבמחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!