5.12.09

תמונה קבוצתית עם מסגרת

אחרי הרשומה הקודמת, הפעם זה הולך להיות קצר. הרי אי אפשר להעביד את כל האנשים כל הזמן, נכון? 
אז כיוון שבזמן האחרון התרכזתי בכרטיסים, אבל אף אחד מהם עדיין לא הגיע ליעדו ולכן הם "מחוץ לתחום", הלכתי לנבור בהארד דיסק. הפעם מצאתי תמונות. לא, לא תמונות לסקראפ, אלא תמונות ממוסגרות, שניתנו לאנשים שונים בזדמנויות שונות.
התמונה הראשונה הוכנה עבור מישהי, שרצתה מתנה לחברה לעבודה. מה שהתחיל ב"יש לנו המון תמונות יחד מכל הטיולים שיצאנו אליהן" התגלה כשלוש תמונות, שנראו כאילו צולמו מלוויין ריגול סומאלי, ושבאחת מהן הכוכבת הייתה חבושה בקסדה. לכו תבנו מדינה. מצד שני היה לי רמז: כלת השמחה חובבת עבודות יד.
עשיתי 1+1 ויצא לי 9: תשעה ריבועים, מוחתמים מסביב בכחול, שבחלקם תמונות קטנות מספיק כדי להסתיר את האין-איכות, בחלקם ניירות מדוגמים, ובחלקם אלמנטים שנקשרים לעבודת יד - קצת צמר (תודה, אמא, על שיעורי הסריגה לפני 30 שנה והרענון עכשיו), לב רקום, סרט גימור. כרקע השתמשתי בדף של FancyPants מקולקציית Sweet Pea. המסגרת היא של איקיאה.

אולי כפיצוי, בתמונה השנייה התמונות דווקא היו מעולות (עבודה של יעקב, איך לא?), מה שפישט מאוד את העניין. הפעם ההזמנה הייתה בכיוון של מתנת יומולדת עגול ומכובד לאביה של המזמינה, איש חינוך בכל רמ"ח אבריו. קיבלתי יד חופשית. כמעט. היו שלוש המלצות: 1. בורדו 2. זהב 3. קלאסי. להפתעתי גיליתי שאני יכולה לחיות עם זה... Basic Grey עזרו בעניין.
 
אחרונה חביבה הפעם היא תמונה פחות מובנית, פחות מתוכננת אבל הרבה-הרבה יותר ורודה... הכנתי אותה לאמי, חובבת ורוד וחתולים ידועה במקומותינו.

 
 טוב, אני הולכת לאוורר קצת את העיניים מכל הזהב והוורוד הזה... לל"ט.

8 תגובות:

 1. מקסים! איזה רעיונות, איזה ביצוע...כל הכבוד!
  את מפתיעה אותי בכל פעם :-)

  השבמחק
 2. (-: זה הדדי!

  השבמחק
 3. תמי, איזה תמונות מקסימות!
  בעיקר מצאה חן בעיני הראשונה, בהחלט ניצול מקסימלי של נתוני פתיחה לא מוצלחים!
  התמונה השנייה כל כך גברית וקלאסית ועדיין יפה (רק לי זה נשמע סותר? אני אוהבת צבעוני...) והאחרונה פשוט כיף.
  אגב- לא הצלחתי לעשות מנוי. חשבתי שכן אבל לא קיבלתי עדכון על הפוסט הזה...מה פספסתי?

  השבמחק
 4. תודה, קרין. ואני עדיין בודקת... מנויים דרך הרידר של גוגל אמורים לקבל עדכונים. במקביל אני מנסה לפצח את עניין המנוי למייל (דרך פיד ברנר וכו') - מי שיש לו המלצות בעניין מוזמן לעדכן אותי... (-:

  השבמחק
 5. מושית107.12.09

  רעיונות נפלאים וביצועים גם. אהבתי את הפתרון שמצאת במקום שניתקלת בבעיה

  השבמחק
 6. מקסים- גם אני חובבת חתולים- יותר ירוק
  הרעיונות מקסימים.

  כל הכבוד

  מאילנית eiladean בתפוז

  השבמחק
 7. מיה מנור8.12.09

  איזה מקסים הוורוד!!!
  ממש התאהבתי!
  כמובן שכולם יפהפיים, אבל האחרון במיוחד!!!
  כול הכבוד.

  השבמחק
 8. אהבתי את כולן, אפילו שאפאחת לא הייתה שלי...אבל התמינה הראשונה בעלת 9 הריבועים - פתרון ענק למשבר גדול, כל הכבוד לך תמי, עבודות יפיפיות.

  השבמחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!