23.3.10

ירוק, אבל בחום

(A brief English version is at the bottom of this post)
נתחיל מהבהרות: לא אני הגיתי את הרעיון הגאוני הזה, אבל אימצתי אותו בשמחה - הוא ירוק, הוא נוח והוא בעיקר יצירתי ומדליק. על מה בדיוק אני מדברת תיכף אסביר. קודם כל הנה תמונה, ואתם מוזמנים לנסות ולנחש ממה עשוי המיני אלבום הזה.
מי שאמר "גלילי נייר טואלט ריקים", צדק – וזוכה בגישה חופשית לתמונות הבאות. האחרים מוזמנים להתאפק...
שפנת הניסיונות הפעם הייתה אתי, חברה טובה שהואילה להשאיל לי לא מזמן את המצלמה שלה. כיוון שיום ההולדת שלה חל בדיוק באותם ימים, והיא עצמה בילתה את הזמן בטיול משפחתי, ניצלתי את ההזדמנות והורדתי כמה תמונות שנשארו על כרטיס הזיכרון, במטרה לשבץ אותן בניסוי שלי.
התמונות האלה משקפות מסורת נהדרת שגובשה בשנים האחרונות במשפחתה: אחת לכמה זמן נפגשות רק הבנות לערב של בישולים, ריכולים, צחוקים ומשפחתיות חמה ואוהבת. ואל תמעיטו בערכן של "רק בנות"; במשפחה של אתי זה אומר לפחות 20 אחיות ואחייניות (!), לא כולל כאלה שעסוקות מדי או רחוקות מדי באותו יום.
אני מתלהבת מהעניין לא רק בגלל הסיפורים שלה, אלא גם בגלל שבתיאוריה גם אצלנו זה יכול היה להתרחש, ולו בקנה מידה קטן יותר: אנחנו ארבע אחיות, שלשלוש מהן יש שישה ילדים, מכסה נאה בשביל מפגש משפחתי. אבל אצלנו, בניגוד למשפחה של אתי, הדור השני כולל אך ורק בנים, ואם זה לא מספיק, שלוש האחיות שלי מתגוררות מעבר לים, מה שהופך מפגשים משותפים בין כולנו לאירוע נדיר, שמתרחש אחת לעשור בערך (יש לזה גם יתרונות כמובן: יש לאן לנסוע בחופשות, ויש ממי להזמין מכשירים כמו קאטלבג וחותמות בלי סוף... אבל על זה בפוסט נפרד).
נחזור לעניין שלשמו התכנסתי: מיני האלבום הזה מציג את כל הבנות שהשתתפו במפגש המשפחתי האחרון, שנערך בביתה של אתי בחנוכה, לבד וביחד, וצבעי הרקע הם אלה שהיא אוהבת – גוני חום למיניהם. את הגלילים עטפתי בניירות מדוגמים, התגיות, שאחת מהן שימשה גם ככרטיס ברכה, עשויות נייר קראפט מעוטר בהחתמות ובאמבוסינג חם והכותרות עשויות אותיות נדבקות בצבע זהב, כמו החישוקים והאיי-לטס. כדי להשלים את המראה (ולהפוך את האלבום לנוח לנשיאה) היגשתי לה אותו בשקית אורגנזה לבנה ופשוטה.
הנה התמונות, אני לא חושבת שיש צורך בהסבר מפורט. אם כן – תשאלו ואשמח לענות.
ואלה התגיות:
ואתי – שיהיה המון מזל טוב!
Going (mini) green
Eti, my good friend, went on a family trip, and left me her camera. While using it I saw I have the best idea for her coming birthday – a mini album about her traditional all-girls family gathering, which she hosted on Chanukah. Well, that was part of the idea. The other I found here – and fell in love with it: ecological, economical, easy to make and most of all creative and genius. Toilet paper rolls mini album, what else?
Eti's gathering is a much bigger deal than you'd expect of a girl-only family event. Even when only her sisters and nieces are invited you can still count about 20 of them…
I made sure each one will appear at least once, and used one of the tags as a birthday card as well. All together there are 6 pockets and 6 tags. I covered the pockets with designer papers in natural shades, Eti's favorite colors, and used Kraft paper which I embossed for tags. I wrapped it all in plain organza bag, so E can carry it easily in her bag. I'm just thankful there weren't more girls in that party, or else I'd never finish this project… (-:
Some of the materials I used for this project:
Kraft paper
Dollarama Scrapbooking Paper
Anna Griffin stamp (In the Garden set)

I wonder how many challenges I'll find this time...
http://creativeinspirationschallenge.blogspot.com

16 תגובות:

 1. איזה יופי,מושקע ומיוחד

  השבמחק
 2. נהדר!!! האלבום ממש יפהפה!!

  השבמחק
 3. יצא לך מהמם,

  החום משתלב כל כך יפה.

  שאלה פרקטית איך יישרת את גלילי נייר הטואלט?

  כיף לקבל מתנה כזאת יפה ומושקעת!
  כל הכבוד...

  השבמחק
 4. תודה, תודה!
  לגבי השאלה על היישור:
  אם יש זמן, אפשר פשוט ללחוץ עליהם כך שיהיו ישרים, ואז להכניס מתחת לערימת עיתונים או משהו כבד אחר.
  אם לא - פשוט לעבור על הקצוות עם כף עץ, מערוך או כל כלי אחר שיפעיל לחץ אבל לא ישרוט, יקרע, יכתים. יש כמובן את המכשיר המיוחד ליצירת קפלים, אבל נראה לי שהוא עדין מדי למטרה הזו. בכל מקרה, זה מאוד קל. הגליל לא מתנגד במיוחד... (-:

  השבמחק
 5. איזה אלבום נפלא!
  גם אני השתמשתי ברעיון של גלילי הנייר בעבר והתוצאה הייתה נהדרת. זה חומר מאוד שימושי :)
  העיצוב שלך מקסים, רגוע ולמרות הצבעים ה"גבריים" מתאים מאוד למפגש נשים מרגש...

  השבמחק
 6. מושית1024.3.10

  מהמם! מתנה נהדרת ואין זכר לגלילי הנייר.

  השבמחק
 7. רעיון ממש מיוחד! יצא יפה ומרגש

  השבמחק
 8. maksim KEIF LEeTTI !!!!!

  השבמחק
 9. מרשים מאוד,לא מתארים שהאלבום עשוי בעצם בגללי נייר טואלט,ביצוע מושלם.

  השבמחק
 10. האלבומון משגע! שיחקת אותה!

  השבמחק
 11. יפהפה.
  ראיתימ כבר מזמן את הרעיון ושלך אחד היפים שראיתי

  השבמחק
 12. Beautiful, lovely keepsake.

  Thanks for joining us at Creative Inspirations
  hugs Mandy xx

  השבמחק
 13. I adore this fantastic idea aand love all the papers you have used!!
  Thank you for joining us this week over at Creative Inspirations and good luck!
  Hugs
  Tracy
  xxx

  השבמחק
 14. Just love your project, thanks so much for playing along at Creative Inspirations this time
  Jenni x

  השבמחק
 15. This is stunning, love the papers and the family pictures are lovely. So glad you joined us at Creative Inspirations this week. Hugs Suzi x

  השבמחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!