4.11.17

שנה טובה. עדיין

דואר ישראל התעלה על עצמו בחגים שעברו עלינו לטובה (נגיד...) - תחילת נובמבר, ואני עדיין מקבלת תגובות מהארץ ומהעולם על כרטיסי הברכה ששלחתי בספטמבר. אבל מה זה חשוב? אם זו תהיה שנה טובה, אפילו באיחור, דייני.
מי שעוקבת אחרי הבלוג שלי שמה אולי לב שלפני שני פוסטים, כלומר כאן, בהמשך להדרכה שהכנתי, העליתי הצצה לכרטיס ברכה והבטחתי פוסט בעניינו. בינתיים נפרדנו משצ'ופק, מה שהוסיף פוסט בלתי מתוכנן ובעיקר שקיעה מסוימת בענייני יצירה. גם עכשיו, כשאני כותבת, אני לא יכולה שלא לשים לב לרִיק שאופף את הרצפה למרגלותיי, במקום שבו היה פרוש משטח הרביצה שלה, במקום שבו בילתה את השבועות האחרונים לחייה. עצוב לי ואני מתגעגעת.
***
אני חוזרת לכרטיס שנשלח לפני ראש השנה, והגיע ליעדו - ליטל המוכשרת - לפני שבועיים בערך.
למרות שבתמונה הזו לא רואים עדיין (שנייה, תיכף גם זה יגיע...), זהו כרטיס פופ אפ עומד, שהכנתי מדפים מקולקציית Especially for Her של חברת Fabrika Decoru. לימורוש מציעה את מארזי הדפים מהקולקציה הזו בגדלים 20X20 ו-30X30, כמו גם פריטים נוספים ממנה - כפתורים, חיתוכי נייר ועוד. אני לא מחובבות הסגול, ובעיקר לא מתה על השילוב של סגול וורוד יחד, אבל בפני Especially for Her לא יכולתי לעמוד - דף המשקפיים הורס בעיניי, אני אוהבת את הפונט שבו השתמשו לכיתובים, והמשחקים בשחור לבן והשילוב עם ירוק, כמו גם הדפים הפרחוניים, אהובים עלי במיוחד בקולקציה הזו.
הבחירה בדף המשקפיים היא לא רק בגלל שאני מאוד אוהבת את הדף - חשבתי ששנה חדשה היא זמן טוב להסתכל על הדברים דרך משקפיים ורודים, ובכלל, גם ליטל וגם אני מרכיבות משקפיים - אז זה התאים.
ככה הכרטיס נראה כשפותחים אותו:
כמו שאפשר לראות, הדגשתי את הצבעוניות המועדפת עלי - ורוד וירוק - עם מגוון פרחים (Prima, Petaloo ואחרים), וואשי טייפ ורוד חלק, כמה "פנינים", סרט אורגנזה וניט - גם הם ורודים. כיוון שהאותיות השחורות נראו לי בולטות מדי, ניקדתי אותן בלבן - ואהבתי מאוד את התוצאה.
מאחור, הכרטיס הסגור נראה כך:
ובמצב פתוח (טשטשתי את מילות הברכה האישיות):
 והנה כמה תקריבים:
מי שעומד...
מלפניי...
מאחוריי...
ומתחתיי...
הוא העומד!
שתהיה שנה נפלאה!

6 תגובות:

 1. קודם כל.. משתתתפת בצערך. יודעת מה זה לאבד בעל חיים אהוב וכואבת את כאבך..
  הכרטיס נהדר, ואני מאחלת לך שנה נפלאה, שנת מוזה ויצירה ורק בשורות טובות..

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה, מיכל, מאחלת לך רק דברים טובים!

   מחק
 2. תמי, הכרטיס מקסים, ותמיד נעים לקרוא את מה שאת כותבת, זה תמיד מעבר לכרטיס, את מכניסה פנימה את עצמך (:

  השבמחק
 3. מקסימה הברכה��

  השבמחק
  תשובות
  1. יוווו. אותך כבר מזמן לא ראיתי פה! נשיקות *:

   מחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!