10.3.11

חיכיתי עד תום

(This is a bi-lingual post. Please roll down to read the English version)
יותר מארבעה חודשים עברו מאז נולד תום – בנם של סער, האחיין הבכור שלי, ומורן. לצערי, התוכנית לנצל את האירוע לחופשה בקנדה נגוזו, אבל היה לי ברור מרגע ששמעתי על הלידה הצפויה, שהפעם אני מכינה אלבום. כיוון שמיה ועיליי, הילדים של אלון ולוריין, נולדו עוד לפני שממש נכנסתי לעניין האלבומים, זו הייתה בעצם הזדמנות ראשונה להכין אלבום כזה. ולכן - חיכיתי עד תום.
הפעם אני לא אפרט בכל תמונה ותמונה מה עשיתי, כי העיקרון מאוד פשוט (ותודה לסאלי קוגן, על הרעיון איך לתכנן פרויקט, ובכלל על ההשראה):
סקאלת צבעים אחידה – תכלת, ירוק, ונגיעות בכתום.
הדף המדוגם העיקרי ששימש אותי, בערך ב-18 מתוף 20 העמודים, הוא Christine מתוך קולקציית Madame Royale של WRMK. בנוסף השתמשתי ב- Hoopla- Frolic של אותה חברה ובקארדסטוקים חלקים, רובם מתוך חבילה אנונימית שכבר הזכרתי כאן ונקנתה בגרושים אצל חיון (הקרייתיות יודעות על מי אני מדברת).
קישוטים, לעומת זאת, יש כאן מכל וכל: מדבקות מתגרדות גם הן של WRMK, וכן של My Yellow Bicycles; סרטי סאטן ופונפונים; מעטפות בשתי הכריכות לאחסון של תמונות נוספות או מזכרות אחרות; מדבקות קארדסטוק של October Afternoon וגם לא מעט כרטיסי ג'ורנלינג שלהם, שעבורם השארתי בכוונה חללים מאחורי המאטינג. האותיות הן חלקן ט'יקרס וחלקן החתמות שגזרתי. כמו שתוכלו לראות, פה ושם לא התאפקתי והכנסתי איזו הערה, ושילבתי גם תקריבים, אבל באמת שהשתדלתי לקצר הפעם...
וזהו, אני חושבת שגם אתם כבר חיכיתם מספיק. הנה הפרויקט – עד תום (-:
Ta Ta Ta Tom!
It's been 3 months since Tom, my eldest nephew's first child, was born. I made him an album, and it was pretty much ready on the day he was born, but as you can see it took some time to upload it (and I'm not the only one to blame for that…). Anyhow, here it is.
It was made using a very narrow scale of colours: light blue, light apple green and a tint of orange. Most of the DP is by WRMK, Christine (Madame Royale) being the main DP used, and I also used plenty of plain CS. I also used stickers and rub-ons (WRMK, October Afternoon, Remarks to name a few) and lots of journaling cards, which I stuck behind the matting.
As you can see, I'm keeping it brief this time. We'll see how it works (-:

And here are some challenges I joined:
Card/Project for a male @ Moving along with the times (16.3.11)
Punch @ Scrap and Stamp (18.3.11)
Anything Goes @ Simon Says (16.3.11)

11 תגובות:

 1. אנונימי10.3.11

  מ-ה-מ-ם!!!

  השבמחק
 2. what a fabulous project that will be treasured for many years
  Thanks for joining in my male themed challenge at MAWTT this week
  Lisa ;)

  השבמחק
 3. Ein milim...It's even better in real size. that is a real project.Toda .

  השבמחק
 4. למות ממך....זה כ"כ יפה. מושלם לגמרי!
  נשיקות ומקווה שאת במיטבך!!

  השבמחק
 5. אלבום מקסים!!!

  השבמחק
 6. Your album is FABULOUS!!! Such a wonderful gift! Thanks for playing with us at Scrap & Stamp. I hope you'll come back again :~)

  השבמחק
 7. מקסים, הצבעים נעימים ושמחים! תמשיכי ליצור, יוצא לך יפה...

  השבמחק
 8. Thanks for joining us at Scrap & Stamp!!!!Your album is absolutely beautiful. What a wonderful gift

  השבמחק
 9. Oh this is so beautiful I can't wait till I get grandchildren well done on creating such a beautiful design. Thankf for joining us at MAWTT this week and good luck
  Laurie x

  השבמחק
 10. כל כך יפה ועדין,את מקסימה, זו מזכרת נהדרת
  מרגעים מרגשים.

  השבמחק
 11. Oh what a gorgeous keepsake! I'm sure it will be treasured forever!

  Thanks for sharing with us at MAWTT this week, good luck!
  Hugs Shell xx

  השבמחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!