24.11.09

פעמיים כי טל

טוב, אם אני כבר בעניין של ברכות לאחיינים, ובעיקר לכאלה שקוראים להם טל - הנה עוד כרטיס, הפעם לטל הגדול, לרגל קבלת הדוקטורט.כמו שאפשר להבין, השגיאה בטקסט מכוונת, ונועדה לשלב את שמו במלה congratulations. הכובע גם הוא משלב בין אהבת הילדות שלו לספרי ד"ר סוס לבין המצנפת, המוכרת מטקסי קבלת תואר. אני אוהבת את התוספת של ה-eyelet והחוט השזור, שנותנים לכרטיס טקסטורה ותלת ממדיות.

בקיצור, טל, תודה שנתת לי סיבה טובה להכין כרטיס קצת פחות שגרתי... (-:
ובהזדמנות זו - עוד כמה כרטיסים מהבוידעם:


העוגה היא מדף מדבקות של The Paper Studio, שמוקדש, איך לא, ליום הולדת 40. המספר הוא מתוך אחת מחבילות הראב-און הכי אהובות עלי, מספרים מנצנצים מבית American Traditional Designs. מה שמזכיר לי - הגיע הזמן למצוא מלה עברית (סבירה וידידותית) ל-RubOn... ולא, שפשפון לא עובר... (-:
מה שכן, דף הרקע הוורוד נוצל (לצערי) עד תום, ואני לא זוכרת של מי הוא. אם מישהו מזהה - אשמח לדעת (ולהזמין עוד. הוא משגע בעיניי!).

והנה משהו קטן, פשוט מאוד - שנעשה על כרטיסיית קיטלוג פשוטה - ושאני אוהבת מאוד:


האות B היא החתמה מסט חותמות ספוג שזכיתי בו פעם (Pabbles). עליו יש ראב-און מתוך הסווטש בוק של Karen Russell ולידו מדבקת Flex Words של Creative Imaginations. אבל מה שאני הכי אוהבת הן דווקא... הנקודות המוזהבות שמקשטות את הראב-און ואת פינת הצ'יפבורד - אלה הן השאריות (!) שנותרות על הדף אחרי שמסירים ממנו את המדבקות עצמן (פינות בצבע נחושת). זה לא משנה כמה כסף אני אוציא על חומרים, מכשירים וסדנאות - בסוף אני תמיד הכי מתלהבת כשאני משתמשת באיזו שטות שבכלל לא תוכננה למטרה הזו...

ואחרון אחרון להיום - משהו קצת אחר:

למה אחר? כי הכרטיס הזה עשוי בעיקר מהחתמות ואמבוסינג: עם דיו מים ואבקה שקופה יצרתי את הרקע - פרחים שקופים ומבריקים (Daisy Pattern של All Night Media). השכבה השנייה כוללת החתמת טקסט פשוטה וכוכבית מבריקה (שוב אמבוסינג). פאנץ' בורדר של פיסקארס, קצת החתמה באדום מסביב ושוב אמבוסינג שקוף - ו... זהו. בלי הדבקות, כמעט בלי חיתוכים, בלי סרטים, ובכל זאת מעניין ומלא טקסטורות. איזה כיף!


4 תגובות:

 1. מדהים, אוחתי!
  מברוק, והמשיכי להעלות את כל הפנינים היצירתיות שלך. מחכה לראות עוד. איירין

  השבמחק
 2. תודה... על זה שחנכת את רשימת הקוראים שלי...

  השבמחק
 3. האלבום ממש יפה! תתחדשי על הבלוג

  השבמחק
 4. תודה! תבואי לבקר... (-:

  השבמחק

אני תמיד שמחה לראות תגובות ולקרוא אותן!